Ngrin i tëri Pogradeci, pamje spektakolare nga acari që pushtuan vendin (Video)

0
1015

Moti i keq ka pushtuar këto ditë fillim-viti gjithë Shqipërinë.

Në të gjithë vendin kanë nisur reshjet e dëborës dhe ngricat kanë bllokuar rrugën.

Nga Pogradeci vijn pamje spektakolare ku ngrica ka bërë spektakël dhe art.

Ne po ju sjellim dy fotografi nga kjo pamje e mrekullueshme

Previous articleA e dini pse nuk mund të qeshni në fotot për pasaportë? Do habiteni!
Next articleCila është mënyra më e mirë për të larë xhupin me pupla pa qenë nevoja të paguani para në pastrim kimik/VIDEO