Nga jahtet tek udhëtimet, kjo është jeta luksoze dhe e shfrenuar e nipit të ish-diktatorit

0
795

“Daily Mail” ka shkruar një artikull, për jetën e luksit që bën nipi i ish-diktatorit Fidel Kastro.

Nipi i tij, Tony Kastro nuk nguron ti ekspozojë në rrjetet sociale jahtet dhe udhëtimet, që ka bërë gati në gjithë botën.

Pas publikimit të fotove të tij, ku shikohej jeta e luksit dhe e shfrenuar, nipi i Fidel Kastros ka bërë, që llogaria e tij në Instagram të shikohet vetëm nga miqtë e tij.

Më poshtë po ju sjellim fotot, ku Tony Kastro pushon në Barcelonë, Meksikë dhe foto ku shfaqet në krah të vajzave.

Previous articleEmocionuese: Ushtarakja shqiptare kthehet në shtëpi pas 6 muajve, reagimi i djalit të saj 2 vjeçar
Next articleLira Gjika: Prindër, mos humbisni autoritetin/ Fëmija nuk është shoku juaj..