Monika Kryemadhi poston video nga karantina: Duke larë enët dhe duke bërë pompa

0
1979

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka postuar në instagram një video ku tregon se si po e kalon karantinën.

Ajo ka nisur një sfidë që të bëjnë të njëjtën gjë duke nominuar Olti Currin, Fiori Darsha, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj.

Monika pasi përfundon larjen e enëve nis të bëjë pompa duke bërë 20 të tilla.

Previous article“Bleu perde, dyshek dhe kondicioner në çdo dhomë të pediatrisë”, drejtori i spitalit të Kavajës përlot rrjetin për 43-vjeçarin
Next articleShfaqet virusi i ri kinez i quajtur HANTA, një person nderron jete në autobus, izolohen 32 persona