Emocionuese: Ushtarakja shqiptare kthehet në shtëpi pas 6 muajve, reagimi i djalit të saj 2 vjeçar

0
1615

Ministrja e Mbrojtjes e Shqipërisë, Olta Xhacka ka publikuar një video emocionuese në profilin e saj në Facebook.

Aty shihet kapitenja Ana Allani e cila është kthyer në atdhe pas 6 muajsh shërbini në Herat, shkruan Indeksonline.

Pamjet në fjalë e pasqyrojnë si mos më mirë takimin me djalin e saj dy vjeçar, e cila padyshim që ngjallë edhe shumë emocione.

Previous articleU zgjodh personazhi vitit, Flor Mumajesi ia heq vetes çmimin dhe bën gjestin e madh
Next articleNga jahtet tek udhëtimet, kjo është jeta luksoze dhe e shfrenuar e nipit të ish-diktatorit