E FUNDIT / Drejtori i Urgjencës, Skënder Brataj del pozitiv me koronavirus

0
1351

Koronavirusi duket sikur nuk po kursen askënd.

Burime për ABC News kanë konfirmuar se ka dalë pozitiv tamponi për drejtorin e Urgjencës, Skënder Brataj.

Skënder Brataj është pjesë e task forcës pranë Ministrisë së Shëndetësisë për Koronavirusin.

Mësohet se Drejtori i Urgjences Kombëtare është karantinuar dhe nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

vijon…

Previous articleEma, vogëlushja 12 vjeç me koronavirus në respirator qe po lufton me jetën
Next article“Bleu perde, dyshek dhe kondicioner në çdo dhomë të pediatrisë”, drejtori i spitalit të Kavajës përlot rrjetin për 43-vjeçarin