Thursday, December 8, 2022
Home Blog

Infermierja Aurona Pelaj në gjendje të rëndë shëndetësore, flet i ati:...

0
Babai i infermieres, Aurona Pelaj, e cila dhunoi të moshuarën në Shtëpinë e Plqeve “Orenda”, ka bërë me dije se vajza e tij ndodhet...

Më pëlqente ta pija një gotë por jo.. Doktori i Fiksit...

0
Genti Pjetri i njohur si “Doktori” i “Fiks Fare” i ftuar në emisionin “Të Harruarit” në Syri Tv, ka rrëfyer momentin kur u shkëput nga...

Itali/ 17-vjeçari shqiptar grabitet dhe qëllohet me thikë nga dy persona

0
Një 17-vjeçar shqiptar ka mbetur i plagosur në Itali, pasi ka rënë pre e një grabitje. Mediat italiane bëjnë me dije se djali kishte dalë...

Misteri i vrasjes së biznesmenit shqiptar në Itali, arrestohen edhe 2...

0
Hetimet për vrasjen e 43-vjeçarit shqiptar, Fatmir Ara, në Itali po vijojnë intensivisht. Pas arrestimit të një 30-vjeçari më 6 Shtator, mediat italiane shkruajnë...

E RËNDË/ I riu shqiptar i jep fund jetës në Itali

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi në Itali. Mediat italiane raportojne se një 28-vjeçar me origjinë shqiptare ka vrarë veten gjatë natës në...

Ndërhynë për të shuar konfliktin mes çiftit, si nisi sherri që...

0
Komuniteti në Turbigo ka mbetur i tronditur për vdekjen e 23-vjeçarit Emanuel Rroku, të riut me origjinë shqiptare i cili jetonte prej 20 vitesh...

Kanceri: del e vërteta rreth një pije që shumë vetë e...

0
Kanceri, ky armik i tmerrshëm kundër të cilit shumë njerëz luftojnë çdo ditë në përpjekje për ta zhdukur me çdo kusht, do të krijohej...

Shqiptarët perleshen me armë në Milano. Një i vdekur dhe një...

0
Përleshje me armë mes shqiptarëve në Itali. Ngjarja ndodhi në provincën e Milanos, në Turbigo. Gjatë një feste, disa shqiptarë janë përfshirë në një sherr që...

Edi Rama bën njoftimin e papritur për qytetarët, cfarë ndodh sot...

0
Kryeministri Edi Rama ka lajmëruar dje në facebook se sot, pra këtë të shtunë, ora 11.00 pret çdo lloj pyetje në facebook dhe instagram,...

Ngjarje e rëndë në Itali, shqiptari përplaset për vdekje nga treni

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një shqiptar ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike. Bëhet me dije se një 46-vjeçar shqiptar ka...